רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

מומחים בבניה במרחב הכפרי

מובילים את הבניה הכפרית עירונית בישראל

מומחים בבניה כפרית
מאז הקמתה שמה לה אריאל יזמות מטרה: להתמחות ולפתח את הבניה הכפרית בישראל. החברה מתמחה בבנייה הכפרית ובבנייה עירונית – כפרית דהיינו: פיתוח מודלים להתפתחות כפר והתאמתו לסביבה אורבנית – כפרית.
ההתמחות בבנייה הכפרית באה לידי ביטוי בשלושה פרמטרים חשובים:

תכנון השכונה – שכונה היא הרבה מעבר ליחידות הדיור הקיימות בה. שכונה היא מרחב קהילתי חי ונושם, ולא פחות חשוב מכך-צומח. שכונה היא ביטוי של מכלול מרכיבים תוך התחשבות במאפייני שימוש רבים כגון: תחבורה , שירותים קהילתיים , נוי , מחזור , תקשורת ועוד. כל זאת בסביבת חיים מודרנית ומתחדשת תוך שילוב בין ישן לחדש. 

תכנון הבית- תכנון בית נכון חייב לקחת בחשבון את הקשר לקרקע, את האקלים, את קו הנוף ואת הסביבה בה הוא נטוע כך שיראה חלק ממנה ולא נטע זר. באריאל יזמות מתכננים את הבתים כך שהקשר עם הסביבה יהיה מיטבי. כיום אנו נדרשים לאתגרים מיוחדים של תכנון בנייה רוויה ובנייני מגורים רבי קומות בסביבה כפרית ובתנאי שטח קשים ומאתגרים ביותר. מהצד השני עומדים לנגד עיננו הרוכשים המגיעים במיוחד לאזורים אלו לקבל את התמורה בדמות – נוף ירוק , אויר , גינות צבעוניות , נגישות ועוד.

פיתוח סביבתי - בכל פרויקט שאנו יוזמים, אנו משתמשים בצוות מהנדסים מומחה לטובת הפיתוח הסביבתי. אנו משקיעים בחשיבה על כבישים, מדרכות, פינות ירוקות גני שעשועים, מבנים ציבוריים כל זאת ועוד לטובת ורווחת התושבים.

מודל הפיתוח של אריאל יזמות מחבר את השכונות החדשות ליישובים קיימים, מאפשר לתושבי היישוב הותיקים להתחבר לקהילה החדשה שנכנסת לתוכו וביחד, לבסס יישובים גדולים וחזקים יותר.

מודל הפיתוח של אריאל יזמות מחבר את השכונות החדשות ליישובים קיימים, מאפשר לתושבי היישוב הותיקים להתחבר לקהילה החדשה שנכנסת לתוכו וביחד, לבסס יישובים גדולים וחזקים יותר.
9
פרויקטים
18
עובדים
3282
יחידות דיור בתכנון
356
יחידות דיור בבניה
58000
מ"ר בנוי
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט