רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

אם ניתן לזייף מסמכי מקרקעין?
מסמכי מקרקעין הם כמו כל מסמך משפטי אחר. מדובר במסמכים המתארים את הקרקע, אישורים שונים, שרטוטים וכדומה. כיום ישנם שימושים רבים שאפשר לבצע במסמכי מקרקעין, החל מהגשת בקשות להיתרי בניה ועד לניסיונות למכור את הקרקע. במקרים רבים, זיוף של מסמכי מקרקעין יכול לפתות מאוד.

זיוף שכזה יכול לאפשר לאדם לקבל היתרי בניה מהר יותר, להעלות את השווי של הקרקע ולאפשר לבצע "טריקים" רבים על הקרקע. יחד עם זאת, כמו זיוף של כל מסמך אחר, מדובר בעבירה פלילית חמורה מאוד ואיש לא רוצה להסתבך בעבירה מהסוג הזה.

זיוף קל יחסית

זיוף של מסמכי מקרקעין הוא לא דבר מסובך במיוחד. מדובר במסמכים סטנדרטיים פשוטים כאשר מול המקור, ובעזרת תוכנות מחשב שונות, ניתן לזייף את המסמכים בקלות רבה מאוד.

לכן גם הפיתוי גדול, ולכן כיום ניתן למצוא מקרים רבים בהם אנשים מזייפים מסמכי מקרקעין שונים, וניתן למצוא תביעות פליליות רבות אשר עוסקות באנשים שניסו לבצע את הזיוף הזה אך בסופו של דבר נתפסו על ידי רשויות החוק.

אז כן, ניתן לזייף מסמכי מקרקעין, אך בשום פנים ואופן לא כדאי לכם לעשות זאת, אתם עלולים לשלם על כך ביוקר.

פנו לעורך דין מוקדם ככל האפשר

אם נתקלתם במצב של מסמכי מקרקעין מזויפים חשוב מאוד שתפנו לעורך דין מומחה ומקצועי בתחום מוקדם ככל האפשר. עורך דין מקצועי יוכל קודם כל לאשר האם מדובר במסמכים מזויפים או שאלו באמת המסמכים האמיתיים של הקרקע.

לאחר מכן, במידה ואכן מדובר בזיוף, עורך הדין יסייע לכם לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם בגין אותם מסמכים מזויפים ולפנות להליכים משפטיים מתאימים במידה ונדרש לבצע זאת.

חשוב מאוד לפנות אל עורך הדין מוקדם ככל האפשר, כבר ברגע הראשון בו אתם מקבלים מסמכי מקרקעין שונים ורוצים לוודא את הנכונות של המסמכים הללו. כך תוכלו לקבל פיצויים במקרה של הטעיה, אך גם לעשות זאת לפני שתכניסו את עצמכם לעסקת מקרקעין שגויה ותתקלו בעגמת נפש רבה.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט