רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

קניית דירה חדשה - מאיפה מתחילים?
ברוב המקרים, קניית דירה חדשה תהווה את הרכישה הגדולה ביותר שביצעתם, אלא אם כמובן לא מדובר בדירה הראשונה שברשותכם, אך בדרך כלל מדובר במהלך כלכלי חשוב שאין כמותו, כזה שיוכל לשדרג לכם את רמת החיים באופן משמעותי, או להכניס אתכם לצרות מהרגע הראשון. כדי למנוע זאת מראש, הכנו עבורכם מדריך קצר אשר יפרט את השלבים הנדרשים בדרך לדירה הבאה.
 
דירות חדשות או יד שנייה?
הוויכוח הנצחי בין קניית דירה חדשה או דירה מיד שנייה לא הולך להיגמר בזמן הקרוב, משום שלעולם לא תקום תשובה חורצת אשר תגרום לכל אדם להחליט ללכת על דרך אחת מהשניים. לשני האפשרויות יתרונות וחסרונות רבים, ומשום שלכל דירה עולם משלה, עלינו להתייחס לרצונות שלנו כאשר אנחנו מנסים למצוא את התשובה הנכונה.
פרויקטים חדשים צצים מכל עבר בכל שכונה חדשה או עיר מתפתחת, והם מציעים לנו מבחר של דירות חדשות בשפע. כאשר אנחנו מדברים על דירות מיד ראשונה, המחיר אמנם צפוי להיות גבוה ממחירי דירות מיד שניה, ובצדק. מדובר בדירה אשר אף דייר לא דרך שם לפניכם, והיא מציעה לכם שטח נקי בו תוכלו לעשות כל אשר על לבכם, כחומר ביד היוצר. בנוסף לעובדה שאתם יכולים להיות רגועים ולקחת את הזמן עד לתאריך השיפוץ המקיף הבא, דירה חדשה בבניין חדש משמע גם תשתיות חדשות, בין אם מדובר בזרם מים חזק או חיבור מהיר יותר לאינטרנט, השנים היפות ביותר של הדירה יהיו שלכם לניצול חופשי.
דירה מיד שנייה מציבה לנו את האפשרות הזולה מבין השתיים, ולא תמיד תהיה היא הטובה פחות. אם בדקתם את הדירה לעומקה ולרוחבה, את כלל התשתיות, השכנים הסמוכים, אזור המגורים ואת כל האותיות הקטנות שהדירה מציגה, תוכלו לדעת בדיוק לאן אתם נכנסים, ואם הדירה מתאימה לכם כמו כפפה ליד, אין שום סיבה בעולם לבחור בקניית דירה חדשה אותה לא תוכלו לבדוק לעומק הקורה כפי שתוכלו כאן.
 
מהם השלבים לרכישה בטוחה?
קודם כל עליכם לצבור הון התחלתי של כ-30 אחוזים משווי הדירה הרצויה. לפני שעשיתם זאת לא תהיה לכם האפשרות לבקש משכנתא מהבנק, אז אין טעם לנסות. לאחר שצברתם את ההון הראשוני, עליכם להתחיל לחפש את האזור או השכונה המושלמת בה תרצו לגדל את ילדיכם ולהעביר את שעות הפנאי.
כעת, הגיע הזמן למצוא את הדירה אשר תאכלס אתכם לשנים הקרובות. שימו לב לבדוק את כל התשתיות בדירה, לשאול שכנים ועוברי אורח מספר שאלות אשר יעזרו לכם לסדר את הראש (נסו להכין את השאלות מראש), בדקו את צירי הגישה השונים לאזור המגורים והצטיידו בשמאי ועו"ד מקרקעין אשר יתנו את חוות הדעת המקצועית שלהם. מה שנשאר לכם לעשות לאחר שבחרתם את האחת, הוא להתחיל בשלב הרכישה, בהצלחה!
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט