רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

רכישת נדל"ן בארץ או בחו"ל?
אם אתם מתלבטים איפה להשקיע את הכסף שלכם או רוצים להיות בעלי נכס כלשהו אבל אינכם יודעים את היתרונות והחסרונות המסתתרים ברכישה בארץ או בחו"ל, המשיכו בקריאת המאמר שלנו ותוכלו לגלות מה עדיף.
כפי ששמתם לב ב-10 השנים האחרונות, מחירי הדירות בישראל רק ממשיכים לעלות. מדברים על ירידה כל הזמן אם מצד חברי כנסת ואם מצד כלכלנים ואנשי מקצוע, אך בפועל, בינתיים אלו דיבורי סרק. כי הכל רק עולה ועולה.

למה תעדיפו לרכוש נכס בארץ או מהם היתרונות בכך?

קרבה פיזית – הכוונה היא שבתור משקיעים, אתם רוצים "להרגיש" את הנכס, לראות אותו בפועל ולא בתמונות או בסרטונים. אתם רוצים להגיע אל הנכס, להתרשם ממנו, לבדוק בדיוק על מה מדובר. גם אם מדובר על נכס שנמצא במרחק כמה שעות מכם, אתם עדיין תעדיפו אותו, על פני נכס שנמצא בחו"ל ומרוחק מכם במרחק שעות טיסה.
מגמת השוק – אתם צופים אך ורק עליות, כמו שהיו עד עכשיו. לכן, אם תרכשו נכס, מבחינתכם, בגלל העליות, הוא יהיה שווה הרבה יותר בעוד כמה שנים ואז תוכלו לבחור אם למכור אותו ולהנות מהרווחים או אולי להמשיך להחזיק בו ולחכות להצטברות רווחים גבוהים יותר.
שפה – כשנמצאים בארץ, לא צריך לשבור את הראש ולנסות לדבר בשפה אחרת או לקחת איש מקצוע שידבר בשבילכם. אתם עושים זאת בעצמכם, אתם גם מכירים כבר את המנטליות המקומית ויודעים שתוכלו להתמקח על המחיר ועל דברים נוספים בנכס.

רכישת נדל"ן בחו"ל

תהליך הרכישה שונה לחלוטין מהרכישה בארץ. יש לבדוק נתונים שאינם ידועים לכם כמו גובה המיסים שיש לשלם על הנכס, תשלומים כמו ארנונה, מים, ועד בית – האם הם על חשבון המשכיר או על חשבונכם. המנטליות שונה לחלוטין מזו שבישראל ועל כן יש לחקור ולהתעמק בה, על פי האזור בו בחרתם להשקיע.
מבחינת השפה, אם מדובר על שפה בינלאומית כמו אנגלית, לא צריכה להיות לכם בעיה להתנהל מול אלו שאתם רוכשים מהם את הבית. אך אם מדובר על שפה אחרת, הרי שתצטרכו להעזר באיש מקצוע.
אך בכל זאת למה ההשקעה כן הופכת כדאית בחו"ל? משום שהתשואה שתקבלו על הנכס תהיה הרבה יותר גבוהה וגם משום שיש לכם מבחר גדול יותר של נכסים, שיכולים להתאים עבורכם, במידה ויש לכם תקציב מוגבל. כיום, תוכלו לרכוש נכס בארה"ב, בסכום של 50 אלף דולרים ולבצע את הרכישה מהארץ, על ידי שימוש בשירות העברת כספים לחו"ל ובחברה שתדאג לטפל לכם בנכס, למצוא שוכרים ואפילו
לתקן את הנכס במידה ויש קלקול או בעיה מסוימת.

שורה תחתונה – מה עדיף?

בסופו של דבר, הכל מסתכם לסכום הכסף שיש ברשותכם. אם סכום הכסף הוא לא גדול, תמיד תוכלו לקחת את האופציה של רכישת נכס בחו"ל ולדעת שכל חודש, תקבלו תשלום שכירות, מה שיכול לכסות לכם את הוצאות השכירות בארץ או אפילו לעזור בתשלומי המשכנתא.
אם צברתם סכום כסף גדול משמעותית, תוכלו לקנות נכס בארץ ולגור בו, אם הוא מתאים עבורכם או להשכיר אותו וגם להנות ולקבל קצת רווחה כלכלית, מהשכירות החודשית. אך יחד עם זאת, זיכרו שהתשואה שתקבלו על נכס שתרכשו בחו"ל, תהיה הרבה יותר גבוהה. אז ההשקעה בחו"ל, הופכת למשתלמת בהחלט.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט