רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

​יתרונות במעבר מהמרכז לדרום הארץ – השקט, השלווה, המחירים וכל השאר
מי שמתגורר במרכז הארץ או התגורר בעבר באזור תל אביב יודע היטב שהמרכז מציע לתושביו יתרונות רבים כמו מקומות בילוי בלתי נגמרים, מרכזי תרבות וספורט שאין באף מקום אחר, פארקים גדולים כמעט בכל עיר, אווירה תוססת בכל שעות היממה, מקומות עבודה רבים וכמובן קרבה לכל המקומות השווים ביותר בישראל. עם זאת, כל היתרונות האלו מעט מתחוורים כאשר בוחנים את החסרונות של מגורים במרכז הכוללים תנועה סואנת בכל שעות היממה, פקקים ארוכים ומתישים, רעש תמידי ברחובות, מחירים גבוהים כמעט בכל דבר וכמובן ריבוי גדול מדי של בתים ובניינים ופחות מדי טבע וירוק מסביב.
הרבה מאוד תושבי המרכז אמרו בשלב כזה או אחר של חייהם שהספיק להם והחליטו לשנות אווירה למקומות הרבה יותר שקטים ושלווים, ערים שבהן המחירים הרבה יותר שפויים ואזורי שבהם איכות החיים באמת עולה. יישובים בשומרון כמו כרמים, עינב, מגדלים ועוד הפכו ברבות השנים ליעד מבוקש מאוד עבור רבים ולא מעט ישראלים מבינים כיום שאיכות החיים הגבוהה לאו דווקא נמדדת בקיוסק שפתוח 24 שעות ביממה מתחת לבית אלא דווקא בעובדה שהטבע והשקט התמידי מלווים אותם לאורך כל שעות היום ונמצאים לידם כל הזמן.

לעבור לחיות את החיים האמיתיים

כמובן שאם תשאלו את אלו שגדלו במרכז הארץ וחיים כל חייהם בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון או כל עיר גדולה אחרת הם יהיו בטוחים שאיכות החיים שלהם היא הטובה ביותר. לפעמים צריכים לצאת קצת מהקופסא ולעבור לחיות במקומות הפחות מוכרים או הפחות מתוקשרים כדי להבין שאיכות החיים האמיתית אינה מצריכה אותנו להוציא כמעט חמישים אחוז מהשכר שלנו על השכרת דירה או על הגנים של הילדים. אם תוסיפו את הוצאות הדירה והבית להוצאות הנוספות במרכז הארץ תגיעו למצב כמעט בלתי אפשרי ובנוסף לאופציות הגדולות בשיפור איכות החיים וגידול הילדים, השיקול הכלכלי בעת עזיבת המרכז לאזורים אחרים בארץ הוא בהחלט שיקול מכריע שלא ניתן להתעלם ממנו.

אפילו מעבר הדירה במרכז קשה ומתיש יותר מאזורים אחרים

עברת פעם הובלה של דירה במרכז? אפילו הפעולה היחסית פשוטה הזו יכולה לגרום לכם להיתקל בקשיים גדולים הכוללים פקקים, בעיות חנייה וצפיפות נוראית שתגרום לכם להצטער על מעבר הדירה מלכתחילה. מעבר דירה במרכז דורש תכנון מקדים וזאת בשל העובדה שהעומס התמידי בערי המרכז פשוט לא מאפשר אחרת וזה אומר למשל לבצע את ההעברה בסופי השבוע או בשעות הלילה וכמובן לשמור מקומות חנייה מראש כדי לאפשר לרכב או המשאית להעמיס ולפרוק את הציוד העברת דירה במרכז הארץ שונה בתכלית מהעברת דירה באזורים אחרים בישראל כמו הדרום או השומרון למשל ואפילו בתחום הזה איכות החיים שמספרים לנו שהיא גבוהה נראית כמו איכות חיים נמוכה מאוד כאשר מרגישים את זה על בשרנו.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט