רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

בחירת מעצב פנים לאחר קבלת דירה מהקבלן מה חשוב לברר ולדעת
כל אחד חולם על דירה שתהיה מעוצבת בדיוק כמו החלומות שלו. הדירה שתענה על הצרכים המדויקים שלו ותאפשר לו ליהנות מהתאמה מושלמת לכל המטרות שלו. הדבר בולט במיוחד כאשר מדובר בעיצוב במטבח.

המטבח הוא למעשה לב ליבו של כל בית. המטבח זהו המוקד אשר שם מתרכזים כולם משך שעות רבות ביום. שם אנחנו מתחילים את היום עם כוס הקפה והעיתון, שם אנחנו גם מכינים את ארוחת הבוקר שלנו. אם אנחנו לא יוצאים לעבוד, הארוחה גם תיאכל במטבח. אחר כך תתבשל שם ארוחת הצהריים כאשר לקראתה יתקבצו כולם סביב השולחן לסעוד בצוותא את הארוחה. תה של מנחה עם פרוסת עוגה, זה שוב במטבח ואחר כך ארוחת הערב שמקבצת שוב את בני הבית סביב השולחן.

בבתים רבים נהנים הילדים להכין את שיעורי הבית דווקא על שולחן המטבח. שם הם חשים במרכז העניינים ויכולים גם להיעזר בהורים הנמצאים שם.

לא לחינם אנחנו עדים לכך כי המטבח זוכה כיום לעיצוב מוקפד ולהשקעה רבה מאוד מבחינת העיצוב. מעצבי הפנים מעידים כי יותר מכל מהווה המטבח אתגר עיצובי. כי בעיצוב של המטבח טמונים הרבה מאוד חלומות, הרבה שאיפות והרבה דרישות מצד בני הבית.

כיורים מונחים למראה נקי ומושלם
משטחי השיש והכיורים המונחים של היום מעניקים למטבח מראה נקי ומושלם יותר מכל מה שהכרנו עד היום. אם עד כה ידענו כי אין הרבה מאוד אפשרויות והכיורים השקועים והסטנדרטיים זה מה שכולם עושים, הרי שכיום יש לנו את האפשרות ללכת על כיור מונח על גבי השיש. מדובר בטרנד עיצובי אשר מעניק מראה מושלם למטבח.

למה צריך מעצב פנים?
האמת היא שרבים שואלים למה בעצם אנחנו חייבים את השירות של מעצב פנים? האם אין לנו סיכוי לעצב בכוחות עצמנו את המטבח שלנו?
אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

למרות שכולנו חכמים וכולנו נבונים, יש לנו עדיין הרבה מאוד ללמוד ולדעת על מנת שנוכל לעצב בעצמנו לעצמנו את הבית. לעיתים רק לאחר הבנייה אנחנו נגלה את כל התקלות ואת כל הכשלים שיכולנו למנוע ולחסוך לו רק פנינו אל איש מקצוע שיתכנן עבורנו את המטבח או את כל הבית.

איך בוחרים את מעצב הפנים?
כדי לבחור את מעצב הפנים חשוב מאוד לברר ולעשות מעט שיעורי בית. הטוב ביותר הוא לברר בקרב לקוחות קודמים ולשמוע מהם חוות דעת על העבודה שנעשתה אצלם בבית. זה בדרך כלל ייתן לכם את האינדיקציה הטובה ביותר.

ברור שיש לשבת עם איש המקצוע ולהתרשם מהתכניות אותם הוא מציע ולנסות לחוש את רמת המקצועיות שלו.
רק לאחר שנבחר את איש המקצוע נוכל להיות רגועים כי הבית שלנו יקבל את העיצוב המקסימלי והטוב ביותר עבורנו.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט