רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

רוצים לרכוש בית בכפר אבל הבנק מסרב למשכנתא? הכירו אפיקים נוספים להלוואה
רכישת דירה במרחב הכפרי הפכה בשנים האחרונות לפופולארית במיוחד וזאת בשל היכולת לשלב מגורים בכפר עם ניהול קריירה, גידול ילדים והשתתפות בפעילויות קהילתיות וחברתית.

כיום, חיים בכפר אינם מבודדים וזאת בשל התשתיות המפותחות שבישראל המקנות דרכי הגעה קלות מן המושב בו מתגוררים, אל שלל יעדים ציבוריים ומקומות עבודה בכל אזור בארץ.

לרכוש בית פרטי במרחב כפרי היא משימה לא פשוטה, תוך שהיא כוללת שלל בירוקרטיות, כמו: תשלומי מיסי ישוב, בעלות על קרקעות, כמו גם רכישת בתים במחירים גבוהים במיוחד שלא תמיד ניתן למממן.

עם זאת באמצעות חברות המתמחות בתחום היזמות כמו גם חברות פיננסיות - אפשר להגשים את החלום.

אז כיצד אפשר לקבל הלוואה למימון דירה ואיך מוצאים את פרויקט המגורים הטוב ביותר? הנה מידע שיכול להיות לכם לעזר רב:
רכישת בית בישראל היא משימה לא קלה שכן עלויות גבוהות של נכסים כמו גם תשלומי מיסים ובירוקרטיה: כולם מכבידים על הרוכש הפוטנציאלי. ובכל זאת, פנייה אל חברות חוץ בנקאיות, בזמן שהבנק לא מאפשר מענה נכון - יכולה לסייע עד מאד!

מהן חברות חוץ בנקאיות?
חברות חוץ בנקאיות הן חברות מסחריות המציעות מגוון אופציות למימון דירה, כמו גם הלוואות קצרות או ארוכות טווח בסכומים שונים, אשר מוצעות ללקוחות ללא קשר לחשבון הבנק.

במקרים שהבנק מסרב לאפשר משכנתא לרכישת דירה, מקנות החברות החוץ בנקאיות שלל אופציות להלוואה, בין אם מדובר בהלוואת בלון, הלוואות גרייס, הלוואה בריבית צמודה או משתנה.

חברות מסוג זה מכילות אנשי מקצוע מומחים בתחום הפיננסיים שיאפשרו לכם ייעוץ והתאמה נכונה של סוג ההלוואה לצרכים וליכולות שלכם.

כיצד אפשר לבחור את הבית הנכון?
כפי שהזכרנו, כיום ישנן שלל אופציות לרכישת דירה במרחבים כפריים. עם זאת כדי לבחור את הקרקע ואת הפרויקט המתאים ביותר - יש לפנות לחברות יזמות אשר עוסקות בתכנון והוצאה לפעול של פרויקטים למגורים במרחבים כפריים כמו ישובים, קיבוצים, כפרים ועוד.
לסיכום, אם הבנק סירב לבקשה שלכם חשוב לא להתייאש ולנסות להגשים את החלום על ידי לקיחת הלוואה מחברות חוץ בנקאיות לגיטימיות וכאלה שיוכלו לבציע לכם מימון בצורה מותאמת אישית ונכונה.

https://best-price.co.il/standingorderloan/
 
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט