רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

​קיבלת מפתח לבית חדש, קבלו טיפים שיעזרו לכם לסדר את הבית נכון
בין אם אתם מעצבי פנים מדופלמים לבין אם אתם סתם חובבי עיצוב, זה תמיד כיף לעצב את הבית מחדש ובמיוחד כאשר כל הכלים האפשריים עומדים לרשותכם והופכים את העיצוב לעיסוק כייפי, קל ונעים.

תודות להתקדמות הטכנולוגיה בחיינו ובעולם העיצוב, יש לא מעט כלים המאפשרים את עיצוב הבית על הצד הטוב ביותר ומבלי לנחש, וזאת תודות לאותן הדמיות אדריכליות המעלות את חלל הבית על גבי המחשב וייצור הדמיות ויזואליות לבית וכיצד יראה הוא לאחר העיצוב.

מחד, הדמיה אדריכלית תעזור לכם הלקוחות להבין ולראות כיצד הבית יראה בסופו של תהליך ומאידך עבור אנשי המקצוע מדובר בכלי אשר יוכל להמחיש עבור הלקוח את התוצאה הסופית ולא להגיע למצב בו הלקוח אינו מרוצה ולא הבין כי כך הבית יראה.

היש יותר טוב ממראה עיניים?
הדמיה אדריכלית מעלה את חלל הבית על גבי תוכנת מחשב ייעודית ומאפשרת לעין הלא מקצועית, לראות כיצד הבית יראה לאחר עיצובו. ההדמייה, פותרת את בעיית הדמיון, עבור כל אלו אשר אינם מצליחים לדמיין את מראה הבית רק מהסברים או ממראה הרהיטים וכדומה העתידים להיות מוצבים בו.

הוספת המימד העיצובי הנוסף לתכנון הבית, מאפשר לכם להתחיל את עבודת העיצוב עוד בטרם הבית נבנה וכך לדעת כיצד בדיוק יראה הבית בסיום כל התהליך. ההדמיות פותרות את החשש הגדול שעובר בראשו של כל אחד ואחת מאיתנו והוא: "האם הבית יראה כמו שאני מדמיין ורוצה?" ואת המצב הלא נעים בהם אין הלקוח מרוצה מהתוצאה הסופית.

להדמיות האדריכליות יתרונות רבים ובין אלו נמצא כי בעזרת ההדמייה תוכלו להוסיף סוגי חומרים וטקסטורות ומוחשיות ההדמיה תגרום לכם להרגיש כאילו אתם ממש צועדים ומטיילים בבית עצמו. יתרה מכך, הדמיה תלת מימדית תעזור לכם לתקשר עם המעצב שלכם, בצורה קלה ועילה שכן תוכלו לראות ממש מה הוא מתכנן וכיצד זה עתיד להשתלב יחדיו במקום פשוט לסמוך עליו כי הוא בעל המקצוע.

בעזרת ההדמייה, תוכלו לשנות ולהזיז כל דבר עד שתגיעו לתוצאה הרצויה והטובה ביותר עבורכם.

לסיכום, לאחר שקיבלתם את המפתח לבית החדש שלכם וזה שאתם עתידים לבלות לו לפחות מספר שנים, הגיע הזמן לגשת לעיצובו. בין אם תשכרו מעצב פנים לטובת זאת, לבין אם תבחרו לעשות זאת באופן עצמאי, מומלץ מאוד להזמין הדמיות אדריכליות אשר יעלו את חלל הבית על גבי תוכנת ההדמייה ויאפשרו לכם לראות אותו לאחר העיצוב המתוכנן. כך, תדעו מראש האם העיצוב מתאים עבורכם והאם הוא אכן עומד בויז'ן שלכם או לא. כל עוד לא רכשתם את הריהוט וכל מה שעתיד להיכנס לעיצוב, לא הפסדתם דבר שכן תוכלו לעצב מחדש את שטעון שיפור או שינוי.
 
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט