רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

בדיקת חינוך וחיי קהילה לצורך קניית בית ביישובי השומרון
רכישת בית היא עסקה גדולה מאוד אשר מרבית האנשים "הנורמטיביים" עושים פעם עד פעמיים במהלך חייהם. אז נכון, מדובר במספר קטן של עסקאות עבור מרבית האוכלוסייה מחד אך מאידך מדובר בעסקה הגדולה ביותר, אותה אותם אנשים יבצעו ולכן יש להשתדל ולפעול ולשאוף לעשות אותה על הצד הטוב ביותר וכזה אשר לא טומן בחובו צדדים נסתרים, שיתגלו רק לאחר שהעסקה כבר נסגרה.

בשנים האחרונות ישנם המון פרויקטים בשומרון ועל מנת להחליט האם יישובי השומרון הוא המקום הנכון עבורכם, עליכם לבצע את כל הבדיקות המקיפות הכוללות בין היתר בדיקת חיי הקהילה והחינוך ביישובים. אל תפסחו על הבדיקות החשובות – לא מדובר בעסקה בסכום קטן או כזו שאינה מצריכה שינוי מהותי בחייכם!

חשיבות בדיקת חינוך וחיי קהילה

הסיבה המרכזית לחשיבות ביצוע הבדיקה של חיי הקהילה הקיימים ביישובי השומרון ובדיקת החינוך היא כי מרבית האנשים אשר עוברים ליישובי השומרון הם כנראה משפחות עם ילדים (ומכאן חשיבות בדיקת החינוך) וכידוע, כאשר חיים ביישוב, אחד הדברים החשובים הוא חיי הקהילה שכן לא מדובר בעיר בה פשוט יוצאים כל יום כל היום אלא בסוג של קהילה סגורה.

בדיקת החינוך וחיי הקהילה יכולה להתבצע במספר אופנים כאשר תמיד מרכיב הבדיקה העצמית וההתרשמות שלכם באופן אישי, הם חלק מכך. ניתן כמובן להתחיל בלברר עם האנשים שגרים ביישובים עצמם, לקרוא את המידע הקיים ברשת וכדומה אך אין דומה או משתווה לבדיקה עצמית ואישית.

לאלו מכם אשר תוהים וחושבים לעצמם כי מדובר בסתם טרטור ובזבוז זמן לריק, אנחנו רוצים לומר לכם שלא מדובר בבדיקות שכדאי לוותר עליהם ואם אתם עתידים לרכוש בית, בשונה מרכישת מוצר חשמלי או בגד, תהליך המכירה שלו (באם תגלו שאין מדובר בפרויקט, שמתאים לכם ולבני משפחתכם) הוא אינו קצר ולוקח כמה שעות וגם עלול לעלות ביוקר.

לסיכום, יש מספר בדיקות אותן כדאי ומומלץ לבצע בטרם רוכשים בית, אחת מבדיקות אלו היא בדיקות החינוך וחיי הקהילה. אתם רוצים לשפר את חייכם ולכן אתם עוברים דירה / בית ולכן ראוי לוודא כי אכן מדובר בשיפור לטובה ולא ירידה ברמה או חזרה אחורה. בנימה אישית, נוכל לומר לכם שאין על חייב יישוב עבור הילדים העיקר. ביישוב הם חופשיים יותר ויכולים להתרוצץ ולרקום חברויות שיישארו איתם לנצח – וזאת בניגוד לגדילה בעיר בה הרחובות מסוכנים עבור הצעירים מבינינו.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט