רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

כך תשדרגו מטבח קבלן פשוט ותהפכו אותו לנוח ומעוצב
 כשנכנסים להתגורר ולחיות בדירה שנרכשה מקבלן – מקבלים מטבח סטנדרטי המכונה לעיתים "מטבח קבלן". הכוונה היא למטבח בסיסי שבדרך כלל כולל רק מספר ארונות מטבח, כיור וברז.

מחירו של מטבח מסוג זה אינו גבוה ובאופן זה הקבלן מספק לכם את שהוא חייב ואינו נאלץ לבזבז מעבר למה שתכנן. עם זאת, רוב האנשים אינם מרוצים ממטבחי הקבלן ומעוניינים לשנות אותם, לשדרג או להחליף מכיוון שלרוב הם קטנים מדי מלהכיל את כל הציוד של המטבח או לא מתאימים להם מבחינה עיצובית ואסתטית.
 

שדרוג מטבחי קבלן בדירות חדשות – איך עושים זאת?

אין זה משנה אם אתם מעוניינים לקנות דירה חדשה בדרום תל אביב, חיפה, באר שבע או חולון שדרוג המטבח הוא נושא חשוב שלא כדאי להתפשר עליו משום שאנו סמוכים ובטוחים כי התפשרות תביא לאכזבה עתידית.
האפשרות לשדרוג מטבחי קבלן בדירות חדשות קיימת גם מבלי שתאלצו לשלם הון תועפות ולמעשה הדרך לכך היא על ידי תכנון נבון והגדרת תקציב מדויק.

לאחר שתדעו כמה אתם רוצים או יכולים להשקיע בשדרוג המטבח החלו בתהליך, התייעצו עם כמה בעלי מקצוע ואל תמהרו לסגור עסקה עם הנגר או המעצב הראשון שתפנו אליו. אם יש לכם בראש תכנית ספציפית של המטבח בו אתם חושקים, לכו לפיה אך דעו גם לקבל המלצה של אנשי מקצוע שיוכלו להכווין אתכם בתהליך הייצור.

עיצוב מטבח בדירה חדשה חייב להיעשות באופן מוקפד ומדויק וזאת בכדי שבסופו של תהליך תקבלו מטבח נוח, שתעשו בו שימוש לאורך שנים ולא תצטרכו להרגיש אי נוחות ועקב גם תאצלו לשנותו או להחליפו בהמשך. למעשה, בניית מטבח חדש או שדרוג מטבחי קבלן בדירות חדשות צריך להתבצע פעם אחת, רצוי במועד שקרוב לכניסתכם לדירה ותו לא.
 

סקר שוק ובדיקת מחירים

אחת הדרכים להוזיל את תהליך החלפת מטבח הקבלן או שדרוגו היא על ידי עריכת סקר שוק מקיף ומפורט. התייעצו עם כמה אנשי מקצוע, קבלו הצעות מחיר והזמינו אותם אל חלל המטבח שלכם.

לאחר הגעתם, וודאו מה הם מציעים, אילו מחירים ועלויות כרוכים בתהליך העבודה שלהם והקפידו שלא לסטות מהתקציב שהגדרתם מראש. תוכלו גם לרכוש מטבח מוכן מראש מחנויות אשר מוכרות מטבחים ומתאימות אותם למידות של חדר המטבח שלכם. זו לא בהכרח הדרך להוזיל את המחיר אך זו גם כן אופציה קיימת ויש לדעת אודותיה.

במידה ותסתפקו במטבח הקבלן תופתעו לגלות די במהרה כי הוא לא נוח לכם ולא מסוגל להכיל את כמות הציוד שיש לכם או פשוט לא מתאים לסגנון העיצובי בדירה.

אם יש באפשרותכם, הזמינו מעצב פנים והיעזרו בשירותיו - הוא גם יוכל לקשר אתכם הלאה בכל הנוגע לבניית מטבח חדש ואולי גם להציע עסקת חבילה מבחינת מחירים.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט