רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

קניתם דירה מקבלן, ומה עכשיו?
אם החלטתם לרכוש דירה חדשה מקבלן ולא דירה מיד שנייה, מזל טוב! היתרונות ברורים. מדובר על דירה חדשה עם תשתיות חדשות. מה שכן, העבודה עוד לא ממש הסתיימה וסביר להניח שתרצו לבצע שינויים בדירה. לכן, לפני הכל, מומלץ שתשימו לב למספר נקודות חשובות.
 

ריצוף

שימו לב מה הקבלן נותן לכם במפרט הריצוף. הרבה פעמים הריצוף הוא ברמה נמוכה ויש צורך לשדרג אותו. עליכם גם לדאוג שהריצוף שתקבלו יהיה אותו הריצוף שיהיה בחללים הציבוריים בבית. על הריצוף להיות באותו הגודל. כמו כן, בדקו האם תרצו לשדרג את הריצוף לריצוף אחר. נניח לריצוף מסוג פרקט למשל.
 

חיפויים וכלים סניטריים

בדקו את המפרט גם כאן. שימו לב למה שאתם מקבלים ומהי העלות במידה ואתם רוצים לשדרג מוצר כלשהו. יתרה מזאת, בדקו גם מהם הזיכויים המגיעים לכם מהקבלן, במידה ואתם הולכים על שדרוג. סביר מאוד להניח שתגלו שאביזרים סניטריים כגון, אסלות, ברזים, אמבטיות וכו' המוצעים לכם על ידי הקבלן הם ברמה נמוכה. עליכם לבדוק אופציות לשדרוג. ההמלצה היא לשדרג לאסלות תלויות, אינטרפוצים 4 דרך, ברזים יותר יוקרתיים וכו'. כמובן שהשדרוגים יהיו בהתאם לתקציב שלכם. מומלץ שלא לחרוג יותר מדי מהתקציב שהגדרתם.
 

אמצעי חימום וקירור

עליכם לבדוק מה אתם מקבלים מהקבלן. האם הדירה כוללת רק הכנה למזגנים או שכוללת גם מערכת מיזוג. האם יש חשמל תלת פאזי תומך מזגן, מהם סוגי פתחי המזגן ועוד. לכל אלמנט כזה, יש משמעות כספית גדולה מאוד.
 

מטבח

בדקו את מפרט המטבח. יש לבדוק איזה שיש אתם מקבלים, סוג הכיור, סוג הארונות ועוד. את המטבח למשל מומלץ מאוד לשדרג כי סביר להניח שהקבלן לא ייתן לכם מטבח באיכות גבוהה. בקשו לראות דירה לדוגמה ואז תוכלו גם לבדוק מקרוב את המטבח שתקבלו ואת החומרים מהם הוא עשוי.
 

אלומיניום

אמנם גוון האלומיניום לרוב לא ניתן לשינוי. כך שאין צורך להתעסק עם הגוון. מה שכן, תוכלו לבדוק האם דירת הקבלן כוללת תריסים חשמליים או תריסים רגילים. כמו כן, ייתכן שתבצעו בהמשך תכנון שונה לחלל הדירה, על כן אם יש שינויים הקשורים לאופן פתיחת החלונות, יש לדאוג לבקש אותם בזמן ובצורה מסודרת.
 

דלתות

דלתות פנימיות תוכלו לקחת בהתאם למה שהקבלן נותן לכם במפרט או שתוכלו לבחור לשדרג אותן. אם אתם מעוניינים להישאר עם הדלתות שהקבלן נותן ורק לבצע שינויים כמו אופן פתיחת הדלת, אז גם את השינויים הללו יש לבקש בזמן. כאן גם מומלץ להסתכל על צבע וסוג הדלת. האם הם מתאימים לעיצוב שתרצו. במידה ולא מתאימים, אז תוכלו לבדוק את עלות השדרוג.
 

חשמל

חשוב מאוד לבדוק את מספר נקודות החשמל. על פי המפרטים של דירות הקבלן, הנקודות הניתנות לא מספיקות. יש לשדרג ולהגדיל את מספר נקודות החשמל. עליכם לבדוק כמה עולות נקודות נוספות ולשדרג בהתאם.
 

אינסטלציה

מפרט זה כולל כמה נקודות מים מגיעות לכם, איזה אינטרפוצים מגיעים וכמו כן כמה ניקוזי מזגן יש בדירה. אם תרצו להוסיף נקודות מים נוספות כמו לדוגמה, ברז למרפסת או נקודת מים למקרר עבור הקיוסק, אז תצטרכו לבדוק את העלויות מול הקבלן.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט