רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

לעבור מעיר הגדולה ליישוב קהילתי
החיים הם מה שאתם מתכננים לעצמכם ומה שהחיים מזמנים לכם. יש מי שבוחר לחוות את חייו בעיר הגדולה, אך יש את מי שגילה את הישוב הקהילתי, שמאפשר רמת ואיכות חיים קצת שונה. כדי להיות בסיטואציה בה אתם נמנים עם אותה אוכלוסייה שעברה את השינוי המבורך ועברה להתגורר בישוב הקהילתי, עליכם להכיר את סגנון החיים ולהבין מה את מפסידים, כשאתם ממשיכים לגור בעיר.

אז נכון, העיר מאפשרת יתרונות שונים ומגוונים, אך במערך המאזן שבין היתרונות לבין החסרונות, אין כלל ספק כי היישוב הקהילתי מתעלה על העיר, ולא אנחנו לא משוחדים. במאמר הבא ננסה לספק לכם את היתרונות הרבים מהם ניתן ליהנות ביישוב הקהילתי.

מדוע להתגורר בישוב קהילתי
הסיבות למגורים בישוב קהילתי הם רבים ומגוונים ובחלק זה של הכתוב, בחרנו להציף עבורכם מספר יתרונות מהותיים, שיאפשרו לכם ליהנות מהחיים ולחיות אותם בשלוות נפש שאין דומה לה.

ישוב קהילתי מאפשר לכם ליהנות משקט יחסי, אותו קשה מאוד לאתר בעיר. הישוב על פי רוב, אינו סואן ו/או כולל כלי רכב רבים בדרכים, הוא לא מאגד בתוכו אוטובוסים רבים שלא פוסקים מנסיעות ובגדול אתם יכולים להימנע מרעשי הכבישים הסואנים שמאפיינים את העיר וכפועל יוצא ליהנות מאוויר נקי יותר. כל עוד אתם בוחרים לרכוש דירות בשומרון, דירות ביו"ש ובאופן כללי דירות בישובים קהילתיים, אתם זוכים בשקט יחסי.

דירות בעלויות סבירות ותמורה גדולה אל מול הרכישה וההשקעה הכספית. היה ואתם מבקשים להתגורר בישוב קהילתי, אתם מקבלים על עצמכם את העובדה, שתמורת אותו הכסף שתשקיעו בנדל"ן בעיר, תקבלו תשואה גבוהה יותר. סביר שהשטח והבית יהיה גדול יותר, כך שתוכלו ליהנות מאיכות ורווחה גדולה יותר ובעיקר אם אתם מנהלים משק בית עם מספר ילדים.

בישובים קהילתיים הילדים שלכם בטוחים ומועסקים יותר. על פי רוב, היישובים הם מתחמים סגורים בהם הילדים שלכם יכולים להסתובב בבטחה. רוב האנשים בישוב מכירים האחד את השני, בישוב לרוב מתקיים בית ספר יסודי, קיימת בריכה, מרכז קהילתי בו נפגשים בני הנוער ועוד, כך שהילדים שלכם יכולים להסתובב בחופשיות ואתם יכולים לישון בשקט ולדעת שהם מוגנים ובטוחים באופן יחסי ובטח באם משווים זאת לעיר.

לסיכום – אם אתם מחפשים לעצמכם איכות חיים והחיים בעיר מתחילים להתיש אתכם (וגם אם לאו), שקלו את האופציה לעבור ולהתגורר בישוב קהילתי והיחשפו לאיכות חיים אחרת ומהנה יותר.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט