רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

​מה צריך לבדוק לפני רכישת דירה
קניית בית בשומרון

ההחלטה על רכישת דירה הינה החלטה חשובה מאוד בחיים. יש אומרים שזוהי ההחלטה החשובה ביותר מיד לאחר ההחלטה עם מי להתחתן או באיזה מקצוע לחיים כדאי לבחור. מכיוון שאיש אינו קונה דירה כמעשה שגרה, חשוב מאוד לגשת לעניין לאחר בחינה מדוקדקת של כמה קריטריונים חשובים. בין השאר חשוב לבדוק:
את גודלה של הדירה שנראית לכם.
את סביבת המגורים שבה מצויה הדירה המועדפת.
את רמת הפיתוח הסביבתי של שכונת המגורים.
את טיב הקבלן שבנה את הדירה ואת איכות הבניה.
את אפשרויות המימון שיתאימו לכם. 
גודל שעונה על הצרכים 
לפני שממהרים לחתום על חוזה לרכישת דירה כדאי לעצור לרגע ולבחון את הגודל שלה. חשוב לשים לב שלמספר החדרים יש כמובן משמעות אבל יש לכך רק משמעות חלקית. שתי דירות בנות ארבע חדרים, למשל, יכולות להיות שונות למדי בגודל שנמדד במטרים רבועים. יתרה מכך, לא רק למטרז' כשלעצמו יש משמעות בלבדית. כאשר הדירה מסודרת נכון מבחינה פנימית היא יכולה להיות נוחה במיוחד ואפילו יותר מדירות שהסידור הפנימי והחלל הפנימי שלהן לא תוכננו באופן כזה.
סביבת מגורים ופיתוח סביבתי 
כאשר רוכשים דירה לא רוכשים נכס בחלל ריק. החשיבות של הסביבה שאליה מתכננים לעבור, האופי הצפוי של השכנים וגם הפיתוח הסביבתי חשובים מאוד ובפרט למשפחות עם ילדים. כאשר עוברים לדירה מרווחת, נעימה ויפה וכאשר זוכים ליהנות גם מסביבת מגורים איכותית, עם קרבה לצירי תנועה ועם פיתוח והשקעה סביבתית בתשתיות מקבלים לא סתם בית אלא – איכות חיים.
הקבלן ואיכות הבניה
כולם יודעים שזהות הקבלן משפיעה מאוד על טיב הדירה ועל אופייה. לפני שרוכשים דירה כזאת או אחרת חשוב לשים לב לזהות הקבלן, חשוב לשים לב לאני מאמין שלו, חשוב לבדוק עד כמה הוא מקפיד על איכות הבניה.
בשנים האחרונות כבר הוכח שלא רק חברות בניה גדולות מציעות פרויקטים איכותיים. למעשה, לעיתים דווקא חברות קבלניות מסדר גודל פחות גדול מצליחות להגיע לתוצאות יפות בזכות היחס האישי ובזכות היכולת לפקח על כל פרויקט בנייה בצורה הטובה ביותר.
אפשרויות המימון 
השלב האחרון שחייבים לעבור לפני שרוכשים דירה הוא בחינת אפשרויות המימון. לרוב, המימון ייעשה תוך שילוב שיל הון עצמי ביחד עם משכנתא. עם זאת, יש משמעות לשאלה באיזו צורה פורסים את המשכנתא כך שההחזר יהיה סביר והגיוני. קבלת ייעוץ מתאים בבנק או מיועץ משכנתאות פרטי יבטיחו לא רק דירה נאה ואיכותית אלא גם החזר חודשי שמתאים לכם. 
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט