רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

חשיבותה ויתרונותיה של בנייה ירוקה בתכנון בית
בנייה ירוקה היא בניה ידידותית לסביבה, שבה הקבלנים והאדריכלים דואגים להשתמש בחומרים לא רעילים, למזער את הנזק לכדור הארץ בעת הבנייה וליצור לעצמינו סביבה בריאה ואיכות חיים טובה יותר בבית מגורינו. מדובר בתחום נפוץ במיוחד בשילוב עם בניה קלה. בנייה ירוקה היא תחום משתנה ומתפתח, שהפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות, עקב שינויים משמעותיים במודעות הסביביתית שלנו בארץ וכן בעולם, ובמודעות אודות הנזק שאנו גורמים לסביבה ולעצמנו.
הבנייה הירוקה היא מערכת המורכבת מתכנון של בתים ידידותיים לסביבה. המערכת היא מורכבת ויש להתחיל את הבנייה הירוקה כבר מהשלב הראשון של בניית בית חדש.
יתרונותיה של הבנייה הירוקה הם רבים, להלן רשימה חלקית של הייתרונות:
1 . חומרי הבנייה חסכוניים, ובעלי עמידות גבוהה. לכל פרויקט בניה קלה מחירים שונים אך בכללי מדובר בפרוייקט זול יותר. יש לציין לגבי החומרים, שבעקבות עמידותם אין צורך בתחזוקה שלהם לעיתים קרובות.
2 . בידוד תרמי הוא חסכוני ויעיל. הבית פחות יושפע משינויי מזג האויר וכך נחסוך בחשמל על חימום או קירור של הבית באמצעות מזגנים, מאווררים ותנורי חימום למיניהם.
3 . מערכות מחזור מים, המנצלות מים ממוחזרים למטרות כביסה, ניקיון וכדומה, חוסכות לנו כסף רב.
4 . תרומה סביבתית- מודעות סביבתית ומאמץ להגן על איכות הסביבה ישפר את איכות החיים שלנו, יגן על כדור הארץ, ייצור אויר נקי יותר, מים נקיים יותר ובאופן כללי ישמרו על העולם שלנו נקי, בריא ונעים למחייה.
איך עובדים בשיטת בנייה ירוקה?
כדי לבנות בשיטת בנייה ירוקה נשמור על מספר כללי ברזל:
1 . שימור משאבים טבעיים.
2 . הקטנת הפגיעה בסביבה.
3 . מקסום היעילות האנרגטית של הבית.
4 . שיפור איכות האוויר בבית ובסביבתו.עוגן
חשיבות הבנייה הירוקה:
המטרה העיקרית של הבנייה הירוקה היא כמובן לצמצם את ההשפעה השלילית שיש לבניה המודרנית על הסביבה, עד כמה שניתן. לשיטה זו יתרונות נלווים כמו חיסכון כלכלי,  אך החשיבות העיקרית של שימוש בשיטות בניה ירוקה היא בשמירה על הסביבה בה אנו חיים. 
את הבנייה הירוקה פיתחו בעזרת שימוש בידע וטכנולוגיות מתקדמות, ופיתחו מערכות חדישות שמספקות פתרונות מחזור וחיסכון לבית. בעת תחילת הליך בנייה ירוקה נתייחס לחיסכון באנרגיה, חיסכון במים, מחזור מים, בחירת אתר הבנייה, פיתוח שטחים, שימוש בחומרים ירוקים, צפיפות הבנייה ועוד רבים. 
זהו הליך מורכב ולא זול במיוחד, אך בהסתכלות רחבה לטווח הארוך ההליך יחסוך לכם כסף, ישפר את איכות החיים שלכם והסביבה בה אתם נמצאים, וכן יתרום רבות לסביבה.
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט