רוצה לקבל פרטים נוספים?

03-6227070service@ariel.co.il

מאשר קבלת דוא"ל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

מהי זכות חכירה בטאבו
זכות חכירה בטאבו (לשכת רישום מקרקעין) היא בעצם חובה: היא מחויבת על פי חוק. אלא שקיימים נימוקים אחדים המסבירים את, כדאיותה, את חשיבותה ואת תועלתה.  מי שרוכש דירה או בונה בית על אדמה השייכת לרשות מקרקעי ישראל נדרש לחתום על חוזה חכירה עמה. החוזה מבטיח את זכויות החכירה (שפירושה- שכירות לתקופה ארוכה). הבעלות על הקרקע היא בידי המדינה, הקק"ל או רשות הפיתוח. במאגר המידע הממוחשב המצוי ברשות המקרקעין ניתן לראות את כל הפרטים על קרקעות ונכסים.
חוזה חכירה עם רשות מקרקעי ישראל מחייב רישום בטאבו. זכות החכירה הופכת את כל הזכויות עליה למוגנות ולבטוחות יותר.
אם חוזה חכירה רשום בטאבו – בעלי הנכס או הזכות על המקרקעין נהנים מהאמרת ערכם ויכולים למכור אותם בסכום גבוה יותר.
הרישום מגדיר באופן מדויק את מיקומו של הנכס או הקרקע- הגוש, החלקה וחלקת המשנה, מה משקל על איתורו במפת גוש ובלשכת רישום מקרקעין.
 רישום זכות חכירה בטאבו מקלה ומייעלת את הפעולות השונות שבעלים של הנכס או המקרקעין מבקשים לבצע כגון: רישום משכנתא, העברת זכויות ועוד.
האם הדירה שלכם היא אכן שלכם?
במערכת המידע הממוחשבת של רישום מקרקעין ניתן לבדוק את מצב רישום הדירה ולקבל בה הסבר מלא ומפורט על אודות תהליך רישום זכויות במקרקעין ולהתוודע אל יתרונותיו של הרישום. רישום מסודר, כמתחייב וכנדרש, נותן לכם שקט ותחושת בעלות – המשרה ביטחון- על קרקע או על נכס.
לא בכדי נאמר 'ביתו של אדם הוא מבצרו'. בעלות על בית מהווה מרכיב חשוב, מרכזי ומהותי בתחושת הביטחון הקיומי של אדם. מי שביתם אינו בבעלותם חיים בחשש מתמיד כי ניתן לנשל אותם מהדירה. אנשים המתגוררים בשכירות צפויים להודעה  על סיום החוזה אם וכאשר משכיר הדירה מבקש למכור אותה או מוצא שוכר שיוכל לשלם עליה סכום גבוה יותר.
מימוש זכות חכירה בטאבו היא לא רק פעולה המקנה זכויות רבות. כשאתם בעלים של נכס אתם יכולים למצות את מלוא פוטנציאל הרווח הגלום בו. כשאתם משכירים בית בבעלותכם  אתם נהנים מהכנסה פאסיבית קבועה ובטוחה. כאשר אתם מתגוררים בבית שמומשה זכות החכירה עליו  אתם דרים ושרויים בו לבטח.
צריכים נסח טאבו? הזמינו עכשיו דרך אתר טאבו בקליק
 
 
 
 
חזרה
כל הזכויות שמורות © לאריאל יזמות
fusion-studio פיתוח אתרים באינטרנט